2021. gada 27. okt.
A- A A+
Viegli lasīt
Flower

Pašvaldības kapitālsabiedrību darbs


SIA “Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca”


Apmeklējot Smiltenes slimnīcu (poliklīniku, steidzamās medicīniskās palīdzības punktu), obligāti jāievēro šādi piesardzības pasākumi:

  • jālieto higiēniskās sejas maskas;
  • jāievēro fiziska distancēšanās;
  • jādezinficē rokas;
  • pie speciālista vai uz izmeklējumu jāierodas īsi pirms noteiktā pieraksta, bez līdznācējiem;
  • lieki neuzkavēties poliklīnikas telpās.

Rūpējoties par nodarbināto un klientu veselību un drošību, Smiltenes slimnīcas ambulatorā nodaļa, sākot ar 2021.gada 21.oktobri pakalpojumus klātienē sniegs tikai pēc iepriekšeja pieraksta, personām ar Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas  vai sadarbspējīgu Covid-19 testēšanas sertifikātu. 

Aicinām poliklīnikas apmeklētājiem izvērtēt apmeklējuma nepieciešamību. Ja ir izlemts neapmeklēt speciālistu vai izmeklējumu, lūgums sazināties ar reģistratūru, lai atteiktu vai pārceltu vizīti pa tālruni 64772534 vai pa e-pastu [email protected].

Personām, kurām ir noteikta karantīna vai kuras atrodas pašizolācijā, pakalpojumus klātienē saņemt ir aizliegts. Nepieciešamības gadījumā ir iespēja saņemt attālinātu konsultāciju, iepriekš piesakoties reģistratūrā pa tālruni 64772534 vai pa e-pastu [email protected]

Smiltenes slimnīcas Steidzamās medicīniskās palīdzības punkts (traumpunkts) turpina sniegt medicīnisko palīdzību kā līdz šim 24/7, nodrošinot dežūrārsta un medicīnas māsas diennakts pieejamību.

Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, Sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļa no 21. oktobra līdz 15. novembrim apmeklētājiem ir slēgta.

Sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļa neuzņem jaunus klientus no 21. oktobra līdz 15. novembrim.

 

Nelielu traumu, pēkšņu saslimšanu vai hronisku slimību saasinājuma brīžos vakaros, naktīs, brīvdienās, kad ģimenes ārsta prakse nestrādā, bet mediķa padoms nepieciešams aicinām zvanīt uz ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001.

Kontaktinformācija dažādos jautājumos saistībā ar Covid-19 https://covid19.gov.lv/kontakti

Lēmums par izmaiņām klientu apkalpošanā Smiltenes novada pašvaldības iestādēs un kapitālsabiedrībās pieņemts, pamatojoties uz Ministru kabineta 2021. gada 9. oktobra rīkojuma Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 5.punktu, Ministru kabineta 2021. gada 28. septembra noteikumi Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” 4. punktu, Ministru kabineta rīkojumu Nr. 748,  Smiltenes novada pašvaldības 2021.gada 8.jūlija saistošo noteikumu Nr.1 “Smiltenes novada pašvaldības nolikums” 31.7. punktu papildus ārējos normatīvajos aktos noteiktajam.

 


SIA “Smiltenes NKUP”


SIA “Smiltenes NKUP” uz nenoteiktu laiku nepieņem klientus klātienē birojā, Pils ielā 3a, Smiltenē, taču pakalpojumi tiek nodrošināti attālināti. 

  • Lūdzam izmantot iespēju sazināties ar SIA “Smiltenes NKUP” pa tālruni 26182972 vai e-pastu: [email protected], vai arī sūtīt ziņu “Smiltenes NKUP” mājaslapā.
  • Tāpat ziņojumu iesniegšanai iespējams izmantot pastkastīti Pils ielā 3a.

SIA “Līvena aptieka”SIA “Līvena aptieka” nodrošina iedzīvotājiem iespēju iegādāties medikamentus un medicīniskas preces ievērojot visus epidemioloģiskās drošības noteikumus.

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

Kalendārs

Slider