2022. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt
Flower

Attīstība

Noslēdzies projekts “Disku golfa parka “Palsa” paplašināšana
Attīstība

Noslēdzies projekts “Disku golfa parka “Palsa” paplašināšana"

Smiltenes novada pašvaldība īstenojusi projektu “Disku golfa parka “Palsa” paplašināšana” (projekta Nr. 22-09-AL10-A019.2203-000002) ar mērķi palielināt diska golfa parka “Palsa” laukumu par 6 spēles celiņiem, kas dos iespēju ne tikai uzlabot sporta un aktīvās atpūtas objektu Smiltenes novadā, bet arī rīkot augstākā līmeņa sacensības.

lasīt vairāk ›

Attīstība

Projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai” aktivitātes Smiltenes novadā oktobrī

Turpinās projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai” ietvaros organizētās aktivitātes. Iedzīvotāji aicināti būt sportiski aktīviem un pavadīt laiku sportojot – sev drošā vidē – svaigā gaisā vai iekštelpās, jo regulāras fiziskas aktivitātes ir labas veselības un pašsajūtas priekšnoteikums jebkurā vecumā! Pirms nodarbības apmeklēšanas, iedzīvotāji tiek lūgti izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt nodarbības, ja ir […]

lasīt vairāk ›

Uzsākta līdzdalības budžeta  projektu īstenošana
Attīstība

Uzsākta līdzdalības budžeta projektu īstenošana

Šogad Smiltenes novada pašvaldība ir uzsākusi  īstenot līdzdalības budžeta projektu iniciatīvu, kuras mērķis ir radīt publiski pieejamu, radošu un atvērtu sabiedrisko vidi, kā arī pastāvīgi un mērķtiecīgi veicināt Smiltenes novada iedzīvotāju iesaisti un līdzdalību Smiltenes novada attīstībā un piešķirto finanšu līdzekļu izlietošanā.

lasīt vairāk ›

Attīstība
Projekta “Zaļā palete” ietvaros uzlabota vides pārvaldība pašvaldībās

Projekta “Zaļā palete” ietvaros uzlabota vides pārvaldība pašvaldībās

2019. gada 1. augustā biedrība “Eiroreģions “Pleskava, Livonija”” uzsāka projekta “Zaļā palete” īstenošanu. Projekta “Zaļā palete” galvenais mērķis ir paaugstināt ieinteresēto personu un iedzīvotāju zināšanu līmeni par dabas resursu ilgtspējīgu izmantošanu, iesaistot dažādas mērķa grupas daudzveidīgās aktivitātēs.

lasīt vairāk ›

Attīstība
Gaujienā īstenots LEADER projekts

Gaujienā īstenots LEADER projekts

Projekta īstenošanas rezultātā ir radīta iespēja ikvienam apmeklētājam baudīt pievilcīgu vidi, nesteidzīgi vērot ainavas un iepazīt komponista Jāzepa Vītola daiļradi. Vienlaicīgi projektā ir radīts jauns kultūrizglītojošais maršruts ārpus telpām, brīvi pieejams jebkurā laikā un ikvienai sabiedrības grupai, tādējādi popularizējot gan Gaujienu, gan arī Vidzemes reģionu kā kvalitatīvu kultūras un dabas, atpūtas un tūrisma vietu. Aicinām to iepazīt gan individuālās pastaigās, gan piedaloties organizētos pasākumos.

lasīt vairāk ›

Attīstība
Apstiprināti līdzdalības budžeta  projektu konkursa rezultāti

Apstiprināti līdzdalības budžeta projektu konkursa rezultāti

Smiltenes novada pašvaldības līdzdalības budžeta projektu konkursa vērtēšanas komisija ir apstiprinājusi balsojuma rezultātus, līdz ar to ir zināms, kuras iedzīvotāju iniciatīvas saņems finansējumu to realizēšanai. Ņemot vērā pieejamo finansējumu, īstenot varēs sešus projektus, kas ir saņēmuši vislielāko iedzīvotāju balsu skaitu.

lasīt vairāk ›

Attīstība
Apbalvotas Gada labākās būves Latvijā 2021

Apbalvotas Gada labākās būves Latvijā 2021

Skates Gada labākā būve Latvijā 2021 laureātus astoņās nominācijās šodien, 24.augustā, Mežaparka estrādes Kokaru zālē ap 200 nozares dalībnieku pulkā sveica žūrijas eksperti un ekonomikas ministre Ilze Indriksone.

lasīt vairāk ›