Vakances
Vakance

Galvenie pienākumi:

  • nodrošināt Gaujienas pagasta centra teritorijas uzkopšanu un uzturēšanu atbilstoši sezonai, t. sk. atkritumu savākšana, publisko labierīcību uzkopšana, krūmāju apgriešana, puķu dobju apkopšana, dalība zaru un lapu izvešanā, ceļu, ietvju uzturēšanā, ikgadējās pagasta teritorijas sakopšanas talkās;
  • nodrošināt maksājumu rēķinu ievietošanu iedzīvotāju pasta kastītēs par pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem, kuri tos nesaņem elektroniski.

Prasības pretendentiem /-ēm: prasmes rīkoties ar mehāniskajiem un elektriskajiem instrumentiem, atbildība pret veicamajiem darba pienākumiem un spēja veikt fizisku darbu.

Piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu uz noteiktu laiku līdz 2026. gadam, atbilstošus darba apstākļus;
  • stabilu atalgojumu sākot no 700,00 EUR pirms nodokļu nomaksas, sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika un citus labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam;
  • apmācības.

Lūdzu pieteikties personīgi pagasta pārvaldē “Pilskalni”, Gaujienā vai iesniegt pieteikumu elektroniski pa e-pastu [email protected] līdz 2024.gada 29. maijam. Telefons informācijai 27805625.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

  • Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;
  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.