Sports
volejbols

No 8. līdz 11. jūlijam Smiltenē, pludmales volejbola laukumos pie Tepera ezera norisināsies Latvijas Jaunatnes čempionāta pludmales volejbolā 6. posms. Šis posms pulcē jaunos volejbolistus no visas Latvijas, lai noskaidrotu labākos dalībniekus un izbaudītu sportisko garu.

Sacensība organizē Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar Smiltenes novada Sporta pārvaldi. Latvijas Jaunatnes čempionāts pludmales volejbolā ir nozīmīgs sporta notikums, kas ne tikai veicina jauniešu sportisko izaugsmi, bet arī popularizē pludmales volejbolu kā veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Šādi turnīri palīdz jaunajiem sportistiem iegūt vērtīgu sacensību pieredzi, attīstīt savas prasmes un veidot jaunas draudzības. No Smiltenes Bērnu un jaunatnes sporta skolas sacensībās piedalās vairāk nekā desmit sportistu pāri. Aicinām visus pludmales volejbola cienītājus pievienoties un atbalstīt jaunos sportistus!
Sacensību grafiks Smiltenē:
8. jūlijs – U20 vecuma grupa;
9. jūlijs – U18 vecuma grupa;
10. jūlijs – U16 vecuma grupa;
11. jūlijs – U14 vecuma grupa.

Volejbols

Sagatavoja: Zane Ērgle-Mežule, Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas nodaļas Komunikācijas speciāliste