vhn
fgnh

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Smiltenes novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

Smiltenes novada mājražotāji un amatnieki aicināti pieteikties dalībai  Smiltenes novada pašvaldības organizētā divu dienu pasākumā. Tas norisināsies no 10.-11. augustam, tēma – “Meistarklases un pieredzes apmaiņa “Hobijs-Bizness” Smiltenes novadā”.

Programmu pasākumam skatīt saitē:  https://ej.uz/Smiltene-08-2023

Dalība pasākumā ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots. Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam ir obligāta, jāveic līdz 4. augustam, rakstot uz  [email protected] vai zvanot pa mob.tel. +37128690844.

Šī pasākuma organizators ir Smiltenes novada pašvaldība, projekta vadošais partneris ir Valkas novada pašvaldība, projekta partneri ir Valmieras, Balvu un Ludzas novadi. Meistarklasēs un pieredzes apmaiņā Smiltenes novadā aicināti piedalīties partneru gan esošie, kā arī topošie amatnieki, mājražotāji un mazie ražotāji.

Sīkāka informācija, sazinoties ar Smiltenes novada pašvaldības projektu vadītāju Daigu Bojāri: mob.tel. +37128690844 vai e-pasts: [email protected].

Aktivitātes tiek īstenotas Pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam projekta Nr. LVIII-055 “No Hobija uz Biznesu”,  (akronīms “Hobijs – Bizness”) ietvaros.

Projektu vadītāja

Daiga Bojāre