Vakances
Vakances baneris. Raunas pamatskola aicina darbā lietvedi

Raunas pamatskola

 reģistrācijas Nr. 4412903467

aicina darbā

LIETVEDI

 (profesijas kods 3341 04

(pilna slodze)

uz nenoteiktu laiku

Piedāvājam:

  • iespēju strādāt dinamiskā, draudzīgā un uz attīstību vērstā kolektīvā;
  • radošu un atbildīgu darbu ar iespēju pilnveidot savu profesionālo pieredzi;
  • atalgojumu 960,00 EUR pirms nodokļu nomaksas par pilnu slodzi;
  • profesionālo prasmju pilnveidošanās iespējas;
  • iespēju realizēt savas idejas;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;

Amata pienākumi:

  • Izglītības iestādes lietvedības dokumentu izstrādāšana un noformēšana atbilstoši normatīvo aktu prasībām (darba līgumi, vienošanās, rīkojumi, akti, līgumu).
  • Saņemto un nosūtāmo dokumentu uzskaite dokumentu pārvaldības sistēmā Namejs, apstrāde un uzglabāšana atbilstoši normatīvo aktu prasībām.
  • Nodrošināt un koordinēt informācijas un dokumentu apriti starp darbiniekiem un citām struktūrām un iestādēm.
  • Izveidot un uzturēt izglītojamo personas lietu dokumentus.
  • Piedalīties iestādes dokumentu pārvaldības reglamentējošo normatīvo aktu projektu izstrādē;
  • Aktualizēt un uzturēt informāciju par darbiniekiem Visvaris un VIIS sistēmās.
  • Organizēt līgumu, rēķinu un pavadzīmju apriti;
  • Izstrādāt un uzturēt iestādes lietu nomenklatūru;
  • Nodrošināt dokumentu uzglabāšanu iestādes arhīvā un organizēt dokumentu nodošanu arhīvā;
  • Ievadīt informāciju datu bāzēs un elektroniskās informācijas sistēmās, darbs ar dokumentu vadības sistēmu Namejs, Valsts izglītības informācijas sistēmu (VIIS) , E-klasi, Elektronisko iepirkumu sistēmu (EIS), Visvaris;

Prasības pretendentiem:

  • Vidējā profesionālā vai augstākā izglītība. Darbs izglītības iestādē vai lietvedības jomā tiks uzskatīts par priekšrocību;
  • Vēlama pieredze darbā ar dokumentu pārvaldības sistēmu “DVS Namejs” (vai līdzīgām programmām).
  • Teicamas prasmes darbā ar datoru un biroja tehniku;
  • Teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes, spēja strādāt komandā.
  • Spēja izvērtēt prioritātes, kad jāveic vairāki darbi vienlaicīgi.
  • Spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu un risināt problēmsituācijas.
  • Prasme plānot un organizēt darbu izpildi noteiktā termiņā.
  • Iniciatīva, precizitāte, augsta atbildības sajūta un emocionāla noturība.

Iesniedzamie dokumenti:

  • CV;
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas,
  • valsts valodas prasmes apliecības kopija (ja nepieciešams);

Darba vietas adrese: Skolas iela 1, Rauna, Raunas pagasts, Smiltenes novads

Ja arī Tu vēlies būt daļa no mūsu atsaucīgās un uz izaugsmi vērstās komandas līdz 2024.gada 18.jūnijam (ieskaitot) iesniedz nepieciešamos dokumentus, sūtot  uz e-pastu: [email protected] ar norādi „Lietvedis”

Tālrunis informācijai: Direktore Agnese Rode-Danšina, +37129445397

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Raunas pamatskola  informē, ka:

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi;

Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.