Jaunatne Sabiedrība
lentas griešana

2024. gada 17. jūlijā Smiltenē, Baznīcas laukumā 12, ēkā, kur agrāk bija ugunsdzēsēju depo, tagad savas durvis vaļā ver jauniešu centrs – "Jauniešu Depiņš", kurā varēs pulcēties, pavadīt laiku, radīt idejas un iesaistīties dažādās aktivitātēs.

Apmeklētājiem būs pieejamas divas telpas, kuras pašu spēkiem labiekārtojusi jaunizveidotā Smiltenes novada Jauniešu dome. Tā sniegs vietējiem jauniešiem drošu un iedvesmojošu vidi. Jāņem vērā, ka šīs telpas ir uz periodu līdz apkures sezonas uzsākšanai.

“Man patiešām ir liels pagodinājums un prieks, ka mums ir aktīvi jaunieši, kuri ir gatavi iesaistīties un veidot vidi ap sevi. Galvenais, ka jums ir šī vieta, kur tikties un kopā darboties. Novēlu, lai jūs veiksmīgi turpināt iesākto un šajās telpās izdodas iedvest māju sajūtu, kurā ikviens jūtas gaidīts,” teic Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš

Jaunatnes darbiniece Laine Vilciņa ir pārliecināta, ka "Jauniešu Depiņš" kļūs par iecienītu tikšanās vietu vietējiem jauniešiem, piedāvājot viņiem iespēju lietderīgi un aizraujoši pavadīt savu brīvo laiku un veidot savas iniciatīvas. Smiltenes jauniešiem būs vieta, kur uzzināt par visiem gaidāmajiem pasākumiem un iespējām, kuras tie var izmantot, lai vēl pilnvērtīgāk pavadītu savu brīvo laiku. Šī būs arī tikšanās vieta Smiltenes novada Jauniešu domei, kur ģenerēt idejas, lai pārstāvētu novada jauniešu intereses vēl spēcīgāk.

Smiltenes novada jaunieši izsaka pateicību Smiltenes novada pašvaldībai par telpu piešķiršanu un SIA "Lauku apgāds un meliorācija" valdes priekšsēdētājam Andim Skrapcim par palīdzības sniegšanu šo telpu atjaunošanā.

"Jauniešu Depiņš" būs atvērts katru darba dienu no pulksten 13.00 līdz 17.00.

Seko līdzi Smiltenes novada jauniešu aktivitātēm Facebook kontā.

Sagatavoja: Pārsla Kupriša, komunikācijas un mārketinga speciāliste