fgnh

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Smiltenes novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

Smiltenes novada mājražotāji un amatnieki aicināti pieteikties dalībai Ludzas novada pašvaldības organizētā pieredzes apmaiņas seminārā-diskusijā, kas norisināsies 2023. gada 29. septembrī.

Programmu pasākumam aicinām skatīt saitē: https://ej.uz/Ludza-09-2023

Dalība pasākumā ir bez maksas. Vietu skaits ierobežots ir ierobežots, obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz 2023. gada 27. septembrim, rakstot uz  [email protected] vai zvanot pa mobilo telefonu +37128690844.

Šī pasākuma organizators ir Ludzas novada pašvaldība, projekta vadošais partneris ir Valkas novada pašvaldība, projekta partneri ir Valmieras, Smiltenes un Balvu novadu pašvaldības. Pieredzes apmaiņas seminārā – diskusijā, kas norisināsies Ludzas novadā aicināti piedalīties partneru gan esošie, gan topošie amatnieki, mājražotāji un mazie ražotāji.

Sīkāka informācija, sazinoties ar Smiltenes novada pašvaldības projektu vadītāju Daigu Bojāri: mobilais telefons: +37128690844 vai e-pasts: [email protected].

Aktivitātes tiek īstenotas Pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam projekta Nr. LVIII-055 “No Hobija uz Biznesu”,  (akronīms “Hobijs – Bizness”) ietvaros.

Projektu vadītāja

Daiga Bojāre