Attīstība Projekti
Foto

Smiltenes novada pašvaldība aicina piedalīties Lappeenrantas-Lahti Tehnoloģiju Universitātes (Somija) organizētā starptautiskā vebinārā "Kā kļūt par pievilcīgu pilsētu iedzīvotājiem un viesiem, izmantojot modernas tehnoloģijas?". Tas norisināsies  2024. gada 27. maijā no pulksten 12.30 līdz 14.00 pēc Centrāleiropas laika (13.30-15.00 pēc Latvijas laika).

Vebinārs tiek rīkots projekta “3 I solutions for PS” ietvaros, kur  eksperti dalīsies savās atziņās un labās prakses piemēros par to, kā izmantot modernos rīkus un tehnoloģijas, lai veicinātu iesaisti un radītu dzīvīgāku pilsētvidi un uzlabotu tās pievilcību gan iedzīvotājiem, gan viesiem. No Latvijas ar lekciju šajā vebinārā piedalīsies  Edmunds Jansons - Maģistra studiju programmas "Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas" direktors Vidzemes augstskolā, daloties pieredzē prezentācijā “Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas”

Vebināra programma un reģistrācijas veidlapa (angļu valodā)

Vebināra moderators – Katrīna Vannika (Katriin Vannik), Jaunākais pētniecības asistents LUT Universitātē, Somijā.

Vebināra darba valoda – angļu.

Vairāk par projektu 3 I solutions for PS vai pašvaldības tīmekļvietnē.