Sports
Sveic Veroniku Moniku Stūrišku

2024. gada 3. jūnijā Smiltenē svinīgi sveica Pasaules un Eiropas čempioni dāmu U23 grupā - BMX kluba “Silvas ziķeri” Latvijas izlases sportisti Veroniku Moniku Stūrišku - un viņas treneri Ģirtu Kātiņu. Par godu BMX riteņbraucējas augstajiem rezultātiem Smiltenes centrā uzstādīts īpašs vides objekts.

Tieši šajā vietā sportisti un viņas treneri sagaidīja Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš, Smiltenes novada Sporta pārvaldes vadītājs Matīss Mežulis, Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas direktors Ivars Joksts, viņa vietniece Evita Ozola un izglītības metodiķe Kitija Klempnere.

“Veronika Monika Stūriška ir ļoti talantīga sportiste, kuras panākumi iedvesmo ne tikai mūs, bet arī jaunos censoņus, kuri kopā ar viņu trenējas “Silvas ziķeros”. Savā sportistes karjerā vēlam Veronikai sasniegt visus izvirzītos mērķus un kādu dienu piedalīties Olimpiskajās spēlēs. Sportists var sasniegt augstus rezultātus vien tad, ja apkārt ir komanda – treneri, atbalstoša ģimene un sponsori, kas notic izdošanās faktoram,” saka Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš.

Pasaules čempiones titulu Veronika Monika Stūriška izcīnīja maijā ASV pilsētā Rokhilā notiekošajā UCI BMX Pasaules čempionātā, dāmu U23 grupā. Eiropas čempiones titulu ieguva aizvadītās nedēļas nogalē Itālijā.