Sabiedrība
Vizuālis, jauna roka tur vecu roku

Lai uzlabotu un pilnveidotu iedzīvotājiem sniegto pakalpojumu kvalitāti, šī gada 20. jūnija domes sēdē tika pieņemts lēmums uzsākt jaunas Smiltenes novada pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Gatartas pakalpojumu aģentūra” kā sociālā uzņēmuma dibināšanu. Šai kapitālsabiedrībai tiks nodotas esošās Smiltenes novada pašvaldības iestādes “Gatartas pansionāts” funkcijas.

Jaunajai aģentūrai tiks uzticēta arī grupu māju pakalpojumu nodrošināšana personām ar garīga rakstura traucējumiem, specializētās darbnīcas pakalpojumu, kas pašlaik tiek sniegta Smiltenes novada pašvaldības iestādes “Smiltenes novada Sociālais dienests” grupu mājas “Kārkli” ietvaros.

“Gatartas pakalpojumu aģentūras” sniegtie sociālie pakalpojumi ir tieši vajadzīgi, un ieguvēji no pakalpojumiem ir apkalpotie pašvaldības iedzīvotāji, tādējādi tiek nodrošinātas pašvaldības autonomās funkcijas – “nodrošināt iedzīvotājiem atbalstu sociālo problēmu risināšanā, kā arī iespēju saņemt sociālo palīdzību un sociālos pakalpojumus” – izpilde.