Kultūra Sports
Smiltene

Šajā nedēļas nogalē Smiltenes novadā iespējams apmeklēt vairākus koncertus, piedalīties sportiskās aktivitātēs un ekskursijā. Ieskaties piedāvājumā:

20. septembris, piektdiena

• Pulksten 16.00 Smiltenes bibliotēka aicina uz nodarbību par 3td e-grāmatu bibliotēkas lietošanu.
  • Pulksten 16.00 Vaļņu ielā 11, pie Smiltenes pilsētas kapličas ekskursija Smiltenes pilsētas kapos.
  • Pulksten 17.00 Apes bibliotēkā dziesmu autora un dzejnieka Guntara Rača autorvakars.
  • Pulksten 18.00 Virešos novadpētniecības centra ‘’Mājvieta” ekspozīcijas un Kornēlijas Apškrūmas istabas atklāšana.
  • Pulksten 19.00 Smiltenes Kultūras centrā koncerts ar grupu “Apvedceļš” un latviski dziedošo japāni Masaki Nakagawa.
  • Pulksten 20.00 Smiltenes vidusskolā Latvijas orientēšanās nakts 2024.
  • Pulksten 20.00 Birzuļu Tautas namā muzikālā apvienība “Tepat”, Dzejas dienai veltīta koncertprogramma “Mana lapas puse”.

21. septembris, sestdiena

• Pulksten 12.00 Launkalnes brīvdabas terasē Pusdienās dzeja. Rakstnieka Jana Ikes 6.  autorgrāmatas prezentācija, dzejas lasījumi un dziesmas ar rakstnieka vārdiem un Signes Balteres mūziku.
  • Pulksten 14.00, Tepera stadionā Optibet Nākotnes līgas spēle  FK Smiltene/BJSS  pret AFA Olaine.
  • Pulksten 15.00 Grundzāles Kultūras namā erudīcijas turnīrs “Prāto Grundzālē!”.
  • Pulksten 17.00 Smiltenes pagasta “Lejas Varicēnos” apmācības “Es esmu vesels, daru, piedalos!”
  • pulksten 19.00 Trapenes Kultūras namā Sandra Dubova koncerts “Kur dzeja ar mūziku satiekas”.

22. septembris, svētdiena

• Pulksten 10.00 Smiltenes pagasta “Lejas Varicēnos” apmācības “Es esmu vesels, daru, piedalos!”

Izstādes

• Smiltenes bibliotēkā Pieaugušo apkalpošanas nodaļas pagaidu mājvietā Dakteru ielā 27 visu septembri skatāma Valkas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Dejo krāsas septembra vējā”.
  • Trapenes Kultūras nama mazajā zālē līdz 30. septembrim skatāma Trapenes rokdarbnieču uz rāmja austo lakatu izstāde "Rudens kaleidoskops".
  • Septembrī Apes Kultūras centra foajē apskatāma biedrības "Cerību spārni" ceļojoša izstāde "Mēs esam un varam".
  • Raunas ceplī – keramiķa Jēkaba Drandas 171 dzimšanas dienas atcerei veltītā keramikas darbu konkursa “Ko tie tur ar tiem māliem!” izstāde. Piedalās Mākslas skolu audzēkņi no visas Latvijas, tostarp Smiltenes Mākslas skolas.
  • Raunas bibliotēkā – līgatnietes Valdas Bomikas čunčināšanas tehnikā darināto gleznu izstāde.
  • Drustu bibliotēkā no 16. septembra līdz 18. oktobrim apskatāma līgatnietes Valdas Bomikas čunčināšanas tehnikā darināto darbu izstāde.

Sagatavoja: Zane Ērgle-Mežule, Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas nodaļas Komunikācijas speciāliste