Statuss:
Noslēdzies
elfla
  • Programma, prioritāte, aktivitāte: Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam. pasākums „Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos”
  • Projekta iesniedzējs, partneri (ja ir): Smiltenes novada dome
  • Projekta mērķis: Atbalstīt investīcijas publiskās ceļu infrastruktūras kvalitātes uzlabošanai lauku teritorijās, lai veicinātu uzņēmējdarbību un saglabātu apdzīvotību.
  • Projekta īstenošanas laiks un ilgums: 01.03.2018.-31.12.2019.
  • Projekta finansējums (kopējais, attiecināmais, neattiecināmais, u.c.):
    • Projekta kopējais finansējums 1 217 448,64  EUR
    • Projekta attiecināmās izmaksas 1 151 780,55 EUR
    • ELFLA finansējums – 90% no attiecin. izmaksām.
    • Pašvaldības finansējums 10 % no attiecin. izmaksām un neattiecin. (Pasākuma maksimālās attiecināmās izmaksas – EUR 2 088 888)
  • Projekta objekti:
    • Ceļa “Otkari-Zariņi” pārbūve (2 posmi) 3,835 km (Bilskas pag.)
    • Ceļa “Ozolkalnu ceļš”  pārbūve 0,897 km (Brantu pag.)
    • Ceļa “Kažauči-Liepkalni” pārbūve 0,743 km (Smiltenes pag.)
    • Ceļa “Jaunbilska-Strēbeles”  pārbūve  2,434 km (Smiltenes pag.)
    • Ceļa “Smiltene-Stariņi” pārbūve  1,585 km (Smiltenes pag.)
    • Ceļa “Paltnieku ceļš” pārbūve 0,345 km (Brantu pag.)
    • Ceļa “Ķempes-Kamolkalns” pārbūve 4,293 km (Variņu pag.)
  • Situācijas apraksts: Novada pagastu problēma ir neapmierinošais pašvaldības ceļu stāvoklis, kas ierobežo iedzīvotāju mobilitāti, pakalpojumu pieejamību, socializēšanās iespējas, uzņēmējdarbības un vietējo iniciatīvu attīstību. Projekta ietvaros paredzēts pārbūvēt pašvaldības grants ceļus bez cietā seguma  Bilskas Brantu, Smiltenes un Variņu pagastos, ar kopējo garumu 14,13 km. Šo ceļu segums ir sliktā stāvoklī, tas ir bedrains un nelīdzens, kā arī ceļa nomales klāj apaugumi, grāvji ir aizauguši, kas kavē kvalitatīvu ūdens atvadi no ceļa segas konstrukcijas.
  • Atbilstība Smiltenes novada attīstības programmai: Vidēja termiņa prioritāte 3. “Droša un pievilcīga dzīves un darba vide”; Rīcības virziens 3.1. “Attīstīta satiksmes un sakaru infrastruktūra”; Rīcības plāna uzdevumu U3.1.1. “Sekmēt drošas un kvalitatīvas ceļu, ielu, ietvju, stāvlaukumu infrastruktūras attīstību”.
  • Publicitāte: