Statuss:
Noslēdzies
elfla
  • Programma, prioritāte, aktivitāte: 2016. gada 7.jūnija Ministru kabineta noteikumi Nr.359 “Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanas noteikumi”.
  • Projekta iesniedzējs, partneri (ja ir): Smiltenes novada dome
  • Projekta mērķis: Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs
  • Projekta īstenošanas laiks un ilgums: 2017. gada 1. aprīlis – 2020.gada 30.augusts
  • Projekta finansējums:
    • Pašvaldības projekta darbību nodrošināšanai paredzētais finansējums tiek aprēķināts un piešķirts uz katru mācību gadu projekta īstenošanas laikā, nosakot maksimālo pieejamo finansējumu vienam mācību gadam atbilstoši  izglītojamo skaitam pašvaldības izglītības iestādēs.
    • Karjeras atbalsta pasākumu izmaksas:
    • 2016./2017. m.g. uz izglītojamo 6,50 EUR;
    • 2017./2018. m.g. uz izglītojamo 10, 00 EUR
  • Projekta aktivitātes:
    • 1) “Specifiskā atbalsta īstenošanā iesaistīto vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu pedagogu karjeras konsultantu un karjeras atbalsta īstenošanā iesaistīto speciālistu papildizglītība karjeras atbalsta pasākumu īstenošanas jautājumos”.
    • 2) “Karjeras atbalsta pasākumu (tai skaitā karjeras informācijas, karjeras izglītības un karjeras konsultāciju) īstenošana specifiskā atbalsta īstenošanā iesaistīto izglītības iestāžu izglītojamiem visos Latvijas novados un republikas pilsētās”.
  • Projekta teritorija:
    • Iesaistītās izglītības iestādes:
      • Smiltenes vidusskola 1.– 12. klašu skolēni
      • Blomes pamatskola 1. – 9. klašu skolēni
      • Palsmanes pamatskola 1. – 9. klašu skolēni
    • Neiesaistītās izglītības iestādes:
      • Variņu pamatskola 7. – 9. klašu skolēni
      • Grundzāles pamatskola 7. – 9. klašu skolēni
      • Bilskas pamatskola 7. – 9. klašu skolēni
  • Galvenie rādītāji:
    • 19 karjeras attīstības atbalsta pasākumi 2016./2017. m.g.
    • 44 karjeras attīstības atbalsta pasākumi 2017./2018. m.g.
sk