elfla
  • Programma, prioritāte, aktivitāte: Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākumi. Atbalsts ieguldījumiem lauksaimniecības un mežsaimniecības infrastruktūras attīstībā
  • Projekta iesniedzējs, partneri (ja ir): Smiltenes novada dome
  • Projekta mērķis: Projekta mērķis ir uzlabot infrastruktūru, kas attiecas uz lauksaimniecības attīstību, meža ražības paaugstināšanu, audzes veselības un kokmateriālu kvalitātes uzlabošanu, kā arī lauksaimniecības un mežsaimniecības nozares konkurētspējas paaugstināšanu (meliorācijas sistēmu atjaunošana un pārbūve).
  • Projekta īstenošanas laiks un ilgums: 2019.gada 1.novembris
  • Projekta finansējums (kopējais, attiecināmais, neattiecināmais, u.c.):
    • Finansējums – Projekta  kopējās izmaksas 203 840,09 EUR, no tām
    • ELFLA finansējums 90% no attiecināmām izmaksām jeb 167 820,60 EUR.
    • Pašvaldības finansējums 36019,49 EUR.
  • Projekta objekti: Pašvaldības nozīmes koplietošanas meliorācijas sistēmu 21,886 km garumā atjaunošana lauksaimniecības un meža zemēs, renovācijas tehniskā projekta izstrāde, renovācijas būvdarbu veikšana.
  • Situācijas apraksts: Smiltenes novads, Pašvaldības nozīmes koplietošanas meliorācijas sistēmas un meliorācijas kadastrā reģistrētās meliorācijas sistēmas Bilskas, Grundzāles, Launkalnes un Smiltenes pagastos.
  • Atbilstība Smiltenes novada attīstības programmai: Renovētas pašvaldības nozīmes koplietošanas meliorācijas sistēmas 21,886 km garumā, uzlabota infrastruktūra lauksaimniecības attīstībai un meža ražības paaugstināšanai. Paaugstināta lauksaimniecības un mežsaimniecības konkurētspēja, uzlabota ainavas vērtība.
  • Publicitāte: