Komisijas galvenie uzdevumi

• Noteikt Smiltenes novada prioritātes interešu izglītībā nākošajam mācību gadam.
  • Izvērtēt minēto dokumentu apkopojumu un pieņem lēmumu par valsts mērķdotācijas interešu izglītībai sadali nākošajam mācību gadam līdz 1. septembrim.
  • Rakstiski informēt Smiltenes novada izglītības iestādes par piešķirto finansējumu interešu izglītības programmu īstenošanai.
  • Izskatīt ierosinājumus un sūdzības par Smiltenes novada interešu izglītības (jautājumu un) programmu izvērtēšanas un mērķdotācijas sadales izstrādes jautājumiem.

Komisijas sastāvs

• Komisijas priekšsēdētāja:
      • Inga Ērgle, pašvaldības domes deputāte.
    • Komisijas locekļi:
      • Edgars Roslovs, Izglītības pārvaldes vadītājs;
      • Iluta Apine, pašvaldības domes deputāte, Apes pirmsskolas izglītības iestādes “Vāverīte” vadītāja;
      • Toms Markss, pašvaldības domes deputāts;
      • Dina Meistere, Dāvja Ozoliņa Apes pamatskolas direktore;
      • Inga Sīmane, Smiltenes Bērnu un jauniešu interešu izglītības centra vadītāja;
      • Linda Vecgaile, Raunas Kultūras centra vadītāja.

Komisiju sēdes

Sēdes darba kārtība un protokoli.
    Skatīt vairāk