Kultūra Pašvaldība Uzņēmējdarbība
Līgo tirgus 2024

2024. gada 22. jūnijā  no pulksten 8.00 līdz 15.00 Smiltenes pilsētas centrā, Baznīcas laukumā, notiks Līgo tirdziņš. Tirgotāji ir laipni aicināti pieteikt savu dalību.

Tirgū var piedalīties katrs, kurš vēlas pārdot lauksaimniecības un pārtikas preces, tajā skaitā arī bezalkoholiskos un alkoholiskos dzērienus, amatniecības darinājumus. Īpaši gaidīsim Jāņu zāļu un vainagu pārdevējus.

Lai pieteiktu dalību Līgo tirdziņā, līdz 12. jūnijam (vai līdz tiek sasniegts maksimālais tirgotāju skaits) jāaizpilda tiešsaistes anketa,

Elektroniskās pieteikšanās anketa

Pēc reģistrācijas noslēgšanās informācija ar dalības apstiprinājumu vai atteikumu un dalībniekiem tiks nosūtīta uz  norādīto e-pastu līdz jūnija vidum. Ar gadatirgum reģistrēto tirgotāju sarakstu un izvietojuma shēmu varēs iepazīties Smiltenes novada pašvaldības tīmekļvietnē. Informācija ar tirgotāju izvietojumu būs pieejama ne vēlāk kā līdz 21. jūnija pulksten 17.00. Vietas tirgotājiem tiks ierādītas, sākot no 22. jūnija pulksten 6.00.

Ar tirgus organizēšanas kārtību var iepazīties:

Informāciju par tirdzniecības nodevu var atrast Smiltenes novada pašvaldības saistošajos noteikumos Nr. 26/22

Ligo tirgus afisa 2024

Sagatavoja: Modris Apsītis, Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājas vietnieks uzņēmējdarbības jautājumos

Modris Apsītis

Vadītājas vietnieks uzņēmējdarbības jautājumos