Pašvaldība
foto

Ceturtdien, 24. oktobrī, pulksten 10.00 sāksies Smiltenes novada pašvaldības ikmēneša kārtējā domes sēde, kuras darba kārtībā iekļauti 99 jautājumi. Šajā sēdē deputātiem būs jāpieņem lēmumi par būtiskiem jautājumiem, tostarp vairāku pašvaldības iestāžu reorganizācijas uzsākšanu.

To vidū ir pašvaldības iestāžu – Gaujienas pagasta pārvalde, Trapenes pagasta pārvalde, Brantu un Launkalnes pagastu apvienības pārvalde un Drustu pagasta pārvalde, Grundzāles pagasta pārvalde un Virešu pagasta pārvalde, Palsmanes pagasta pārvalde un Variņu pagasta pārvalde – reorganizācijas uzsākšana. Paredzēts izveidot četras pašvaldības iestādes – Gaujienas un Trapenes pagastu apvienības pārvaldi, Smiltenes novada Launkalnes apvienības pārvaldi, Smiltenes novada Grundzāles un Virešu pagastu apvienības pārvaldi, Smiltenes novada Palsmanes un Variņu pagastu apvienības pārvaldi.

Domes deputātiem būs jālemj arī par Smiltenes novada Centrālās administrācijas struktūrvienību – Nekustamo īpašumu nodaļas un Saimnieciskās nodaļas –  reorganizāciju un par pašvaldības iestādes Smiltenes pilsētas Saimniecības pārvaldes dibināšanu.

Tāpat sēdes kārtībā iekļauti jautājumi par vairāku nekustamo īpašumu izsoļu atzīšanu par nenotikušu un atkārtotu izsoļu izsludināšanu, kā arī pašvaldības iekšējo normatīvo aktu izdošanu. Ar domes sēdes darba kārtību aicinām iepazīties tīmekļa vietnes sadaļā “Domes sēdes”.

Sēde notiks Smiltenes novada pašvaldības ēkā (sēžu zālē) Smiltenē, Dārza ielā 3. Tā būs skatāma arī tiešraidē pašvaldības “Facebook” lapā un ierakstā – “YouTube” kanālā.

Sagatavoja: Santa Sinka, Komunikācijas nodaļas vadītāja