Kultūra
Smiltene
Foto: Toms Tomass Brencis

Smiltene no 15. līdz 21. jūlijam svinēja savus svētkus “Vasaras vakari Smiltenē”. Smiltenes Kultūras centrs un Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde vēlas pateikties visiem, gan tiem, kas iesaistījās svētku tapšanā, gan pilsētniekiem un Smiltenes viesiem, kuri apmeklēja daudzveidīgās Svētku norises un arī paši piedalījās kādā aktivitātē!

Lai savlaicīgi un kvalitatīvi plānotu Smiltenes pilsētas 105. jubilejas svētkus 2025. gadā, vēlamies noskaidrot pilsētnieku un svētku apmeklētāju viedokli par svētku saturu un organizāciju.

Lūdzam atbildēt (anonīmi) uz jautājumiem par nupat aizvadītajiem “Vasaras vakariem Smiltenē” un 2025. gadā plānotajiem pilsētas svētkiem Smiltenē – aptaujas anketa.

Informāciju sagatavoja: Velga Mālkalne, Kultūras un tūrisma pārvaldes vadītāja