baneris projektam

Smiltenes novada pašvaldība aicina izmantot aizraujošu iespēju sniegt ieguldījumu publisko pakalpojumu jomā. Hakatons "Hack the Future: 24h prāta vētra publiskā sektora pakalpojumu risinājumiem" strauji tuvojas, un mums nepieciešama jūsu palīdzība, lai veicinātu pārmaiņas un inovācijas strauji attīstošo tehnoloģiju laikmetā.

Projekta "3I Solutions for PS"  īstenošanas laikā tiek rīkots hakatons "Hack the Future: 24h prāta vētra publiskā sektora pakalpojumu risinājumiem", lai izmantotu modernāko tehnoloģiju spēku, publiskā sektora izaicinājumu risinājumiem visā Baltijas jūras reģionā, kur spēcīgākajiem izaicinājumiem pieredzējušu ekspertu komandas meklēs radošus un inovatīvus risinājumus, kas pielāgoti tieši jūsu vajadzībām. Piedaloties, jūs veicināsiet risinājumus, kas uzlabo efektivitāti, pārredzamību un lietderību publiskajos pakalpojumos.

Aicinām publiskā sektora iestādes un pakalpojumu sniedzējus no visas Baltijas jūras reģiona iesniegt savus aktuālākos izaicinājumus hakatonam "Hack the Future: 24h prāta vētra publiskā sektora pakalpojumu risinājumiem", aizpildot pieteikuma veidlapu. Jo detalizētāks būs jūsu izaicinājuma apraksts, jo labāk mūsu novatori būs informēti un efektīvāk spēs risināt izaicinājumus. Iesniegšanas termiņš – 2024. gada 30. augusts. Atlasīto izaicinājumu paziņošana notiks 2024. gada 6. septembrī. Izaicinājumu iesniedzēji, kuru idejas tiks atlasītas risinājuma rādīšanai, tiks aicināti piedalīties hakatonā, kas  notiks 2024. gada 24. un 25. oktobrī Kauņā, Lietuvā.

Inovācija ir progresa pamats, un publiskie pakalpojumi nav izņēmums. Stāstot par saviem izaicinājumiem, jūs ne tikai palīdzat savai iestādei, bet arī veicat ieguldījumu publisko pakalpojumu uzlabošanai visā Baltijas jūras reģionā. Šis hakatons nav tikai par tehnoloģijām – tas ir par ilgtspējīgu risinājumu izveidi, kas var ietekmēt iedzīvotāju ikdienu.

Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama papildu informācija, sazinieties ar Smiltenes novada pašvaldības projektu vadītāju Vitu Griguli pa e-pasta adresi: [email protected], vai ar Irmu Bagdonieni no "Tech-Park Kaunas" pa e-pastu: [email protected].

3i solutions for ps logo