Sabiedrības līdzdalība
gh

Kultūras un tautas namu iesūtīties skaistie atskati pirms Jaunā gada iepriecināja un ļāva paskatīties uz padarīto. Bet kāpēc gan būtu jāgaida gads, ja varam to darīt biežāk? Turpinājumā atskats Smiltenes novadā 2022. gada janvārī, kas jau nemanot pagājis.

• No 5. janvāra katru trešdienu plkst. 11.30 radio SWH dzirdamas Smiltenes novada aktualitātes.

• No 2022. gada 1. janvāra stājas spēkā 223 tiesību akti.

• Pēc iedzīvotāju ierosinājuma, Smiltenes novada pašvaldība veic aptauju par transporta nepieciešamību maršrutā Drusti- Smiltenes AO - Drusti.

• Lai 2022. gadā sapņi un apņemšanās piepildītos, tikāmies veselības veicināšanas aktivitātēs tiešsaistē un klātienē.

• Smiltenes novadā bija iespējams izzināt, ieraudzīt un sadzirdēt stāstus un atmiņas par barikāžu laiku.

• Aivars Damroze izvirzīts “Gada balvai sociālajā darbā 2021. gadā ” nominācijā “Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2021”.

• Noskaidroti Smiltenes novada pašvaldības rīkotās akcijas „Radīsim Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā” laureāti.

• Noslēgušies projekta Nr. 3.3.1.0/20/I/019 “Uzņēmējdarbības veicināšana Smiltenes pilsētā, I kārta” veiktie Smiltenes pilsētas centra daļas – Marijas ielas un izbūvētās ielas turpinājuma Baznīcas laukuma 16A teritorijas pārbūves darbi.

• Smiltenes sporta hallē notika Smiltenes novada čempionāta volejbolā sievietēm 6:6 otrā kārta.

• Projekta īstenošanas nolūkos izveidota aptaujas anketa jauniešiem par dažādām aktuālām tēmām jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanai Smiltenes novadā.

• Notikusi svinīgā apbalvošanas ceremonija “Smiltenes novada Gada balva sportā.

• Smiltenes novada pašvaldības Saimnieciskās darbības nodaļa informēja, ka tiks izgrieztas mizgraužu bojātās, nokaltušās egles pie Tepera ezera un aicināja iedzīvotājus sekot līdzi vai egļu stādījumos nav iemājojis astoņzobu mizgrauzis?

• Smiltenes novada Sociālais dienests bez maksas dalīja un dala maskas trūcīgām un maznodrošinātām personām, kuras nonākušas krīzes situācijā.

• Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca kļuvusi klientiem pieejamāka, izveidojot mājaslapu www.smiltenesslimnica.lv.

• Alūksnē Latvijas ziemas orientēšanās čempionātu sprintā un garajā distancē ar trešo lielāko komandu Latvijas čempionātā piedalījās Azimuts OK-Sm BJSS sportisti.

• Vidusskolēni saņem Smiltenes novada pašvaldības apliecinājumus par stipendijām.

• Gatartas pansionāta iemītnieki droši var tikties ar saviem mīļajiem āra socializācijas telpās.

• Darbību uzsākusi arī Gatartas pansionāta jaunā, modernā katlumāja.

• Izveidota jauna uzņēmējdarbības platforma “Uzņēmēji Smiltenes novadā”.

• Enerģiskā gaisotnē norisinājusies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra - LIAA Valmieras biznesa inkubatora atbalsta vienības atklāšana Smiltenē!

• Apes mototrasē atgriežas Latvijas čempionāts motoskioringā un ziemas motokrosā!

• Smiltenes novada iedzīvotājiem pieejama interaktīva lietotne “LAIPA Plus”, kurā uz kartes attēlota informācija par noslēgtajiem atkritumu apsaimniekošanas līgumiem novada teritorijā.

Informāciju sagatavoja:
Aija Kramiņa
Smiltenes novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciāliste