Kultūra
Smiltene

30. augustā biedrība "Smiltenei un Latvijai" aicināja uz pasākumu "Diena sev”. To vadīja Karīna un Aivars Andreikas, kas vairāk kā desmit gadus praktizē un popularizē veselīgu uzturu, stresa vadību un meditāciju.

Dalībnieki piedalījās veselīga uztura meistarklasē un praktiskā darbībā redzēja kā Ajurvēdas virtuve savienojama ar mums visiem pieejamiem vietējiem produktiem. Daudzi no dalībniekiem bija pieteikušies, jo vēlējās pilnībā vai daļēji atteikties no gaļas un ieviest kaut ko jaunu savos ēst gatavošanas paradumos.

Vadītājiem izdevās iekārdināt sanākušos un izklīdināt maldus, ka Ajūrvēdas virtuve ir sarežģīta, laikietilpīga un dārga. Un pats svarīgākais apgāzt galveno mītu, ka bez gaļas nav iespējams sātīgi paēst. Bija tiešām gardi un izglītojoši.

Kad vēders un miesa bija pabaroti, tika pabarots arī gars. Iepazināmies ar stresa vadības un apzinātības praksēm, kuras turpmāk varēsim izmantot harmoniskākai ikdienai un darbam ar sevi.

Diena beidzās unikālajās gongu skaņās, izbaudot relaksāciju, atmodinot iekšējās rezerves, mazinot nogurumu un atslābinot ķermeni.

Biedrība “Smiltenei un Latvijai” saka paldies meistarklases vadītājiem Andrejam un Karīnai par lielisko, tieši šim pasākumam sagatavoto programmu, kas ļāva īsā brīdī uzzināt un izbaudīt tik daudz. Biedriem par uzrakstīto projektu un pasākuma organizēšanu. Un pats lielākais paldies Smiltenes novada pašvaldībai par piešķirto finansējumu projekta realizācijai.

“Dienu sev” organizēja biedrība “Smiltenei un Latvijai”, finansēja Smiltenes novada pašvaldība . Projekta nosaukums “Veselīgs uzturs. Apzinātības prakses vingrinājumi. Gongu meditācija” piešķirtais finansējums ir 1000 eiro.

Smiltene

Informāciju sagatavoja: Aija Kramiņa Biedrība “Smiltenei un Latvijai”