Smiltenes novada politiski represēto valde paziņo, ka kārtējais politiski represēto salidojums notiks Ikšķilē 7.augustā plkst. 13.00. Autobuss , nokļūšanai uz salidojumu, aties plkst. 9.30 no Blomes, plkst. 10.00 no Smiltenes. Līdzi jābūt derīgam Covid-19 sertifikātam , kas apliecina vakcināciju vai izslimošanu, vai antigēna testam, kurš veikts ne agrāk kā 48 stundas pirms salidojuma.

Atgādinām, ka papīra formāta apliecinājums ar ierakstu par vakcinēšanos un vakcīnas veidu nav Covid-19 sertifikāts.  Sertifikātu var iegūt elektroniski ,vai ja personai nav iespējas saņemt sertifikātu elektroniski, tad to var pieprasīt arī papīra formātā:

• ārstniecības iestādē, kura veica vakcināciju pret Covid-19 vai Covid-19 testu;
  • jebkurā citā ārstniecības iestādē;
  • vienotajā valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centrā Smiltenē, Dārza ielā 3