Sabiedrības līdzdalība
Smiltene

Smiltenes novada teritorijas plānojuma izstrādes darba grupa 2024. gada 7. augustā no pulksten 14.30 rīko darba grupas sanāksmi, kur izskatīs Smiltenes pilsētas robežas paplašināšanai saņemtos priekšlikumus. Sanāksme notiks tiešsaistes platformā “Zoom”.

Sanāksmē aicinām piedalīties iedzīvotājus, līdz 6. augustam aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikties var arī, rakstot uz e-pasta adresi [email protected] vai sūtot ziņu uz tālruņa numuru 20678935.

Dienu pirms sanāksmes visiem, kuri būs pieteikušies dalībai, tiks nosūtīta saite.

Atgādinām, ka precīzs Smiltenes pilsētas robežas paplašināšanas priekšlikums tiks sagatavots Smiltenes novada teritorijas plānojuma 1. redakcijas ietvaros. Vēl līdz 2. augustam ikvienam iedzīvotājam ir iespēja iesniegt savus priekšlikumus pašvaldībai par šo un citiem teritorijas plānojuma jautājumiem, rakstot uz e-pasta adresi [email protected].

Jautājumu gadījumā sazināties ar Attīstības un plānošanas nodaļas teritorijas plānotāju, Sarmīti Daudzieti, zvanot uz tālruņa numuru 27062522 vai rakstot uz e-pasta adresi [email protected] vai Teritorijas plānojuma izstrādātāja SIA “Grupa93” plānotāju Ivanu Nikonovu, zvanot uz tālruņa numuru 20678935 vai rakstot uz e-pasta adresi [email protected].

Sagatavoja:

Smiltenes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļa