Vakances
Smiltenes novada Apes apvienības pārvalde aicina darbā saimniecības vadītāju

Smiltenes novada APES APVIENĪBAS PĀRVALDE

Reģ.Nr. 40900037091

aicina darbā

SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJU

Galvenie amata pienākumi:

  • plānot, organizēt un vadīt Apes pilsētas un pagasta saimnieciskos ikdienas darbus (t.sk. noteikt darbus pakļautībā esošajiem darbiniekime), piedalīties labiekārtošanas darbos;
  • veikt pašvaldības nekustamā īpašuma (ēku, ceļu, laukumu, kapsētu u.c.) apsekošanu un apsaimniekošanu, tai skaitā pārraudzīt iekšējos elektrotīklus, siltumenerģijas, ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu sistēmas, savas kompetences ietvaros novērst bojājumus;
  • veikt saimniecisko materiālu, inventāra un pamatlīdzekļu uzskaiti un marķēšanu, nodrošināt to racionālu izmantošanu un saglabāšanu;
  • veikt tirgus izpētes, nepieciešamā inventāra un preču iegādi;
  • sagatavot remontdarbu tāmes un Tehniskos noteikumus pēc nepieciešamības savas kompetences ietvaros

Prasības pretendentiem:

  • vidējā profesionālā vai arodizglītība;
  • praktiskas iemaņas īpašumu apsaimniekošanā, celtniecības un remontdarbos, darbu tāmju sagatavošanā;
  • labas latviešu valodas zināšanas;
  • spēja strādāt patstāvīgi, noteikt prioritātes, vadīt citus darbiniekus;
  • labas komunikācijas, saskarsmes un plānošanas prasmes;
  • labas datorprasmes;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība, papildus C1 vai C kategorijas autovadītāja tiesības tiks uzskatītas par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes atbildīgu darbu uz nenoteiktu laiku ar normālo darba laiku;
  • mēnešalgu no 1200,00 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas, tai skaitā veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, un citus labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam;
  • drošu un sakārtotu vidi;
  • profesionālās pilnveidošanās iespējas.

CV ar profesionālās pieredzes aprakstu un izglītību, kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas iesniegt elektroniski pa e-pastu: [email protected] līdz 2024.gada 20.jūnijam. Tālrunis informācijai +371 26547110

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Smiltenes novada pašvaldība informē, ka:

  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.