Jaunatne
gada balva

Smiltenes novada pašvaldība izsludina konkursu “Smiltenes novada jaunietis” 2024, kura mērķis ir veicināt Smiltenes novada jauniešu izaugsmi un ieguldījumu, novērtējot un motivējot viņus līdzdalībai sabiedriskajā dzīvē.

Līdz 2024. gada 11. novembrim aicinām apzināt un pieteikt tos jauniešus, kuri ir aktīvi, talantīgi un snieguši ieguldījumu Smiltenes novada attīstībā.

Konkursam var nominēt jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kuru dzīvesvieta deklarēta Smiltenes novadā vai kuri mācās Smiltenes novada izglītības iestādēs. Atzinības tiek piešķirtas par personisko izaugsmi un ieguldījumu Smiltenes novada labā, kas izpaužas caur līdzdalību kultūras, sporta, izglītības, sabiedriskajā vai saimnieciskajā jomā. Atzinības piešķir jauniešiem, kuri ar savu darbību rāda priekšzīmi, iesaistās jaunatnes darba īstenošanā, veicina sabiedrības labklājību un iesaisti sabiedriskajā dzīvē. Atzinības tiek piešķirtas šādās nominācijās:

• “Gada jaunietis kultūrā”;
  • “Gada jaunietis sportā”;
  • “Gada jaunietis skolā 13–16 gadiem”;
  • “Gada jaunietis skolā no 17 gadiem”;
  • “Gada jaunietis pagastam”;
  • “Gada jaunietis novadam";
  • “Gada iedvesmotājs";
  • “Gada jauniešu neformālā grupa".

Iesniegt pieteikumu elektroniski konkursa nominācijām ir tiesīga jebkura fiziska persona vecumā no 13 gadiem, tai skaitā jaunieša personīgi izvirzīts pieteikums, jebkura juridiska persona, tai skaitā Smiltenes novada pašvaldības iestādes, nevalstiskās organizācijas, kas reģistrētas Smiltenes novadā.

Sagatavoja: Pārsla Kupriša, komunikācijas un mārketinga speciāliste