Izglītība Pagastu pārvaldes Pašvaldība
Līgas Bukovskas sveikšana
Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš pasniedza Līgai Bukovskai lielformāta fotogrāfiju kā vizuālu piemiņu par augstā apbalvojuma saņemšanu.

Piektdien, 2024. gada 14. jūnijā, Smiltenes novada pašvaldības vadība aicināja ciemos novadnieci, pedagoģi Līgu Bukovsku, lai personīgi klātienē apsveiktu viņu ar Valsts augstākā saņemšanu un pateiktos par ieguldījumu izglītības jomā un skolēnu patriotiskajā audzināšanā. L. Bukovsku sveica domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš, izpilddirektors Andris Lapiņš un Izglītības pārvaldes vadītājs Edgars Roslovs, klātesot Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas direktorei, skolotājas ilggadējai līdzgaitniecei Ievai Zariņai.

Kā ziņots iepriekš, šī gada 4. maijā Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs skolotājai L. Bukovskai pasniedza Atzinības krusta zeltītu goda zīmi. Viņa novērtēta par ilggadēju ieguldījumu izglītības un novadpētniecības darbā, skolu jaunatnes patriotiskajā audzināšanā.

Tiekoties pašvaldībā, L. Bukovska atzina, ka savā darba mūžā allaž jutusies novērtēta gan no kolēģu, gan pašvaldības puses, taču šis apbalvojumus, protams, esot jo īpaši svarīgs. Viņa priecājās par savas skolas audzēkņu un viņu vecāku aktīvo iesaistīšanos patriotisko tradīciju kopšanā un cildināšanā. Īpaši viņas sirdi silda bērnu aizrautība ar vēsturi.

Domes priekšsēdētājs E. Avotiņš pateicās L. Bukovskai, norādot, ka viņa ir piemērs ikvienam, īpaši jauniešiem, ko var panākt ar ilggadēju un nesavtīgu darbu. Viņš uzteica skolotājas vērienīgo ieguldījumu patriotiskajā audzināšanā un pedagoģiskā darba popularizēšanā. “Paldies par Jūsu ieguldījumu mūsu novada attīstībā, paldies, ka motivējat citus ar savu darbu un esat mūsu novadniece,” teica E. Avotiņš.

Līgas Bukovskas sveikšana
No kreisās: Edgars Roslovs, Andris Lapiņš, Ieva Zariņa, Līga Bukovska un Edgars Avotiņs.

Sagatavoja: Madara Mūrniece-Krūmiņa, Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas un mārketinga speciāliste