Pašvaldība Sports
Kopā sanāk!

Smiltenes novads ir aktīva un enerģijas pilna vieta, kur dzīvot, mācīties strādāt un atpūsties. Te sanāk īsteni darītāji, un kopā mums sanāk!

Viena no mūsu novada unikālajām vērtībām ir sports un tā tradīcijas, kas izsenis skanējušas gan tuvu, gan tālu. Mēs paši esam sportiski un pulcējam sportistus no visas pasaules.

No 2024. gada 4. līdz 7. jūlijam Smiltenē, mūsu daudzfunkcionālajā sporta kompleksā “Teperis”, pirmo reizi Latvijā norisināsies pasaules līmeņa sacensības MTB orientēšanās sportā (MTBO), kur vienlaicīgi tiks aizvadīts arī Pasaules kausa otrais posms un U-23 pasaules čempionāts.

Smiltenes novads sacensībām izraudzīts, jo tas piedāvā teicamus apstākļus sacensību norisei – pilsētas tuvums, sporta infrastruktūra, piemērots apvidus un reljefs. Ne mazāk svarīgi – Smiltenes novads var lepojas ar senām un spēcīgām velo un orientēšanās tradīcijām, vērienīgiem šo sporta veida pasākumiem, kas ne tikai piesaista sporta eliti, ļauj baudīt kustību prieku ikvienam interesentam, bet arī ir sniedz pamatīgas zināšanas un iemaņas šādu notikumu rīkošanai.

Dalību sacensībām var pieteikt un vairāk uzzināt sacīkšu oficiālajā tīmekļvietnē. Pieteikšanās līdz 15. jūnijam.

Sagaidot šo vērienīgo notikumu, aicinām noskatīties video un lepoties, kā mums sanāk! Video skaties arī televīzijas kanāla “TV4 Latvija” tiešraidē. Atgādinām, ka video kadra “Sanāk!” tapšanā iesaistījušies vairāk nekā 500 Smiltenes novada pašvaldības struktūrvienību darbinieki un viņu ģimenes.

Par ieguldījumu video tapšanā pateicamies “STV Studija” un Mežuļu ģimenei!

Kopā mums sanāk!

Sagatavoja: Madara Mūrniece-Krūmiņa, Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas un mārketinga speciāliste