Biedrības un nodibinājumi Kultūra
Pīlādzītis
Senioru deju kopa "Pīlādzītis" piedalās lielkoncertā "Dejas virpulī". Foto: no personīgā arhīva.

Smiltenes novads lepojas ar aktīviem, rosīgiem un dzīvespriecīgiem senioriem, no kuriem daudzi labprāt iesaistās arī amatiermākslā. Tādi dejo biedrības “Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām” senioru deju kopā “Pīlādzītis”, Smiltenes Kultūras centra deju kolektīvos "Smiltesele" un "Vējiem līdzi", kā arī Gaujienas "Sindā". Svētdien, 2024. gada 16. jūnijā, šie kolektīvi pārstāvēja mūsu novadu Senioru deju lielkoncertā “Dejas virpulī”.

Lielkoncerts norisinājās Olaines Mežaparka estrādē, un uz to ar Smiltenes novada pašvaldības atbalstu devās arī dejotāji no Smiltenes. Kopumā lielkoncertā piedalījās vairāk nekā 40 senioru deju kolektīvu no visas Latvijas.

Pasākuma video atskats, kur ieraudzīsi arī mūsējos!

Sagatavoja: Madara Mūrniece-Krūmiņa, Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas un mārketinga speciāliste