Statuss:
Noslēdzies
elfla
  • Programma, prioritāte, aktivitāte: Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 3.3.1.specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt privāto investīciju apjomu reģionos, veicot ieguldījumus uzņēmējdarbības attīstībai atbilstoši pašvaldību attīstības programmās noteiktajai teritoriju ekonomiskajai specializācijai un balstoties uz vietējo uzņēmēju vajadzībām”.
  • Projekta iesniedzējs, partneri (ja ir): Smiltenes novada dome, sadarbības partneris SIA “Smiltenes NKUP”
  • Projekta mērķis: Projekta mērķis ir palielināt privāto investīciju apjomu Smiltenes novadā, veicot ieguldījumus komercdarbības attīstībai nepieciešamajā Smiltenes pilsētas ielu infrastruktūrā.
  • Projekta realizācijas laiks: 27 mēnešu laikā
  • Projekta finansējums: Projekta kopējās plānotās izmaksas ir  1 745 906,04 EUR, no kurām  Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums  ir 504 636,00 EUR un valsts budžeta dotācija  66 682,48 EUR.
  • Projekta aktivitātes: Realizējot, Daugavas ielas posma no Abulas ielas līdz Baznīcas laukumam un Baznīcas laukuma posma līdz Marijas ielai, pārbūvi tiks nodrošināta un izveidota kvalitatīva transporta infrastruktūra, kas uzlabos uzņēmējdarbības vidi, kā arī cels pilsētas konkurētspēju, kas lielā mērā pozitīvi ietekmē nodarbinātības līmeni un darba samaksu, kas nosaka novadā saražoto preču un/vai pakalpojumu fizisko apjomu, to kopējo vērtību, kā arī iekasētos nodokļus valsts un pašvaldības kasē.
  • Projekta teritorija:
    • Daugavas ielas posms no Abulas ielas līdz Baznīcas laukumam