Statuss:
Noslēdzies
elfla
  • Programma, prioritāte, aktivitāte: Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 5.6.2.specifiskā atbalsta mērķa “Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām”, Otrā atlases kārta “Ieguldījumi degradēto teritoriju revitalizācijā reģionālas nozīmes attīstības centru pašvaldībās”.
  • Projekta iesniedzējs, partneri (ja ir): Smiltenes novada dome
  • Projekta mērķis: Attīstīt degradēto teritoriju un sakārtot publisko infrastruktūru uzņēmējdarbības vides uzlabošanai, veicot ceļa Oktobra iela – Sējumi – Saujas posma, t.sk. tilta pār Palsu pārbūvi, kas radīs pievilcīgāku uzņēmējdarbības vidi esošajiem un jaunajiem uzņēmējiem, pozitīvi ietekmējot uzņēmumu konkurētspēju, ekonomisko aktivitāšu pieaugumu un jaunu darba vietu radīšanu Smiltenes novada Variņu pagastā.
  • Projekta realizācijas laiks: 2022.gada 31.decembris
  • Projekta finansējums: Kopējās projekta izmaksas ir 579 015,42 EUR, no kurām Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums ir 407 945,16 EUR.
  • Projekta aktivitātes: Atbilstoši sagatavotajam tehniskajam projektam, plānota vietējā līmeņa autoceļa Oktobra iela-Sējumi-Saujas posma pārbūve (0,576 km), t.sk. tilta pār Palsas upi pārbūve, iekļaujot asfalta seguma pārbūvi, pamata nesošo minerālmateriālu konstruktīvo kārtu pastiprināšanu un atsevišķos posmos veikt pilnu segas konstrukcijas pārbūvi.
  • Projekta teritorija: Autoceļa Oktobra iela – Sējumi – Saujas posms Variņu pagastā
  • Galvenie rādītāji: Pārbūvēts un asfaltēts autoceļa Oktobra iela -Sējumi – Saujas posms ar kopējo garumu 0,576 km, t.sk. tilts pār Palsas upi.
  • Projekta rezultātā atbalstītajā teritorijā tiks:
    • radītas 3 jaunas darbavietas;
    • veiktas nefinanšu investīcijas vismaz 1 144 225,50 EUR apmērā;
    • atjaunota degradētā teritorija 3,24 ha platībā.
ah
uh