Attīstība Projekti
Hakatons

No 24. līdz 25. oktobrim Kauņā, Lietuvā, zinātnes un tehnoloģiju parkā “Tech-Park” norisināsies hakatons “Hack the Future: 24h prāta vētra publiskā sektora pakalpojumu risinājumiem”, kas ir daļa no projekta “3I solutions for PS” aktivitātēm, kurā piedalās arī Smiltenes novada pašvaldība kā partnervalsts.

Hakatonā piedalīties aicināti izstrādātāji, dizaineri, studenti un inovatori, lai kopīgi rastu inovatīvus risinājumus, kas uzlabotu publiskos pakalpojumus, izmantojot modernākās tehnoloģijas. Pasākums apvienos talantus un ekspertus no dažādām jomām, lai stimulētu radošumu un radītu pozitīvas pārmaiņas sabiedrības labā.

Reģistrācija dalībai ir atvērta līdz 30. septembrim projekta tīmekļa vietnē, kur var iegūt arī detalizētāku informāciju. Piesakieties un kļūstiet par daļu no kustības, kas veicina publiskā sektora inovācijas.

Hakatona dalībniekiem būs unikāla iespēja prezentēt savus risinājumus publiskā sektora ekspertiem. Pasākums piedāvā ne tikai platformu, kur demonstrēt savas idejas, bet arī veicināt profesionālo izaugsmi un paplašināt kontaktu loku tehnoloģiju jomā.

Vairāk nekā desmit organizācijas no Baltijas jūras reģiona ir identificējušas izaicinājumus, kuriem nepieciešami tehnoloģiju risinājumi. Šīs organizācijas meklē radošus risinājumus, kas palīdzētu uzlabot iedzīvotāju ikdienu un publisko pakalpojumu sniegšanu.

Dalībniekiem būs iespēja iegūt atzinību un sacensties par balvu fondu. Pasākuma laikā būs pieejami dažādu jomu eksperti un mentori – tehnoloģiju, biznesa un valsts sektora pārstāvji –, kuri sniegs padomus, palīdzēs pārvarēt izaicinājumus un piedāvās ieskatus, kā uzlabot projektu īstenošanu.

Sagatavoja: Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas nodaļa

baneris projektam