2024. gada 3. maijs

Transporta masas ierobežojumi uz Apes pagasta ceļiem no 7. marta

Lai novērstu pašvaldības autoceļu bojājumus sliktu klimatisko apstākļu dēļ, noteikts aizliegums veikt kravu pārvadājumus pa Smiltenes novada pašvaldības ceļiem Apes pagastā (rīkojums Nr. SNP/22/3.19/48), uz noteiktu laiku no 7.03.2022. līdz nākamajam rīkojumam.

Aizliegums attiecas uz visām juridiskām un fiziskām personām, kuru transportlīdzekļiem vai to sastāviem pilna masa pārsniedz 10 tonnas, un kuri izmanto Smiltenes novada pašvaldības Apes pagasta ceļus :

2.1. mežistrādei;

2.2. smagu kravu pārvadāšanai;

2.3. lauksaimniecības zemju apsaimniekošanai.

Apes pagastā tiks  izvietotas masu ierobežojošās ceļa zīmes “10t”, ceļus uz kuriem noteikti masas ierobežojumi skatīt šeit.

Vairāk informācijas vēršoties pie Apes pilsētas un Apes pagasta apvienības  pārvaldnieces Lienes Ābolkalnes mob.tālr: 22036330, e-pasts

Lūgums kravas automobiļu vadītājiem ievērot masas ierobežojumus.

Aicinām iedzīvotājus, redzot iespējamos pārkāpumus, ziņot Valsts policijai pa tālruni 110.

Informāciju sagatavoja:

Aija Kramiņa

Smiltenes novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciāliste