2024. gada 28. maijs
A- A A+
Viegli lasīt
Flower

Biznesa atbalsta institūcijas

 

“Attīstības finanšu institūcija Altum” ALTUM ir Latvijas valstij piederoša kapitālsabiedrība, kas uzņēmējiem sniedz valsts atbalstu finanšu instrumentu veidā (aizdevumi, garantijas, ieguldījumi riska kapitāla fondos, utml.), konkrētu programmu ietvaros papildinot to arī ar nefinanšu atbalstu (konsultācijas, mentorings utml.).

ALTUM atbalsta:

  • Biznesa uzsācējus;
  • Mazos un vidējos uzņēmumus;
  • Lauksaimniekus;
  • Iedzīvotājus.

ALTUM piedāvātie valsts atbalsta instrumenti paredzēti uzņēmumiem visās attīstības stadijās – sākot no biznesa idejas izstrādes un uzņēmuma darbības uzsākšanas līdz pat lielu biznesa projektu attīstīšanai, veicinot uzņēmumu izaugsmi.

 ALTUM šobrīd piedāvā sekojošas valsts atbalsta programmas:

  • Aizdevumi investīcijām un apgrozāmajiem līdzekļiem biznesa uzsākšanai un attīstīšanai;
  • Garantiju programmas finanšu resursu pieejamībai, eksporta darījumu riska apdrošināšanai, iedzīvotāju mājokļu aizdevumiem;
  • Riska kapitāls;
  • Nefinanšu atbalsts – mentorings, konsultācijas, u.c.

Lai atrastu sava uzņēmuma aktuālajām vajadzībām piemērotāko programmu, aicinām izmantot  Atbalsta  programmu kalkulatoru šeit. 

KONTAKTINFORMĀCIJA

Mājas lapa: www.altum.lv
Esam Smiltenē Dārza ielā 3, katru piektdienu no 9.00-16.00


 

LIAA uzņēmējiem piedāvā integrētu risinājumu, ne tikai sniedzot pakalpojumu kompleksu investīciju projektu realizācijai un ārējās tirdzniecības veicināšanai, bet arī ieviešot un administrējot ES fondu līdzfinansētās valsts atbalsta programmas uzņēmējiem. 

Galvenās darbības sfēras privātajā sektorā:

Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai 
LIAA apkopo informāciju un sniedz konsultācijas par dažādiem ar uzņēmējdarbības uzsākšanu saistītiem jautājumiem, piemēram, kā izstrādāt un pilnveidot biznesa ideju, kā sagatavot biznesa plānu, kā reģistrēt uzņēmumu vai kādu atbalstu var saņemt no valsts. LIAA sniegs atbildes arī uz citiem jautājumiem, kas saistīti ar uzņēmējdarbības uzsākšanu.

Eiropas Savienības fondi 
LIAA īsteno sadarbības iestādes funkcijas Eiropas Savienības (ES) fondu administrēšanā. 

Norvēģijas finanšu instruments
Ekonomikas ministrija sadarbībā ar LIAA un Norvēģijas valsts uzņēmumu “Innovation Norway” īsteno Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.-2014. gada plānošanas periodā līdzfinansēto programmu “Inovācijas “zaļās” ražošanas jomā”, kuras mērķis ir palielināt “zaļo” komersantu konkurētspēju, vairot “zaļās” inovācijas un veicināt “zaļo” uzņēmējdarbību, atbalstot jaunu komersantu veidošanos tehnoloģiski ietilpīgās nozarēs un esošo komersantu inovatīvu uzņēmējdarbību.

Eiropas Biznesa atbalsta tīkls 
Ja jums ir nepieciešama informācija par Eiropas Savienības likumdošanu, palīdzība biznesa partneru meklējumos, konsultācijas inovāciju jautājumos un informācija par Eiropas Savienības programmām, Eiropas Biznesa atbalsta tīkls ir vieta, ar kuru sākt.

Ārējais mārketings 
LIAA ārvalstīs izplata informāciju par Latvijas tautsaimniecību, nozarēm, uzņēmumiem, projektiem, precēm un pakalpojumiem. 

KONTAKTINFORMĀCIJA

Mājas lapa www.liaa.gov.lv


 


LIAA Valmieras Biznesa inkubators- tā ir Tava pirmā biznesa mīlestība un pirmā vieta, kur doties ar savas biznesa idejas aizmetni un izaudzēt to līdz pelnošam, dzīvotspējīgam uzņēmumam. Valmieras biznesa inkubatora komanda, sadarbībā ar Latvijas labākajiem lektoriem un konsultantiem, palīdzēs Tev iegūt svarīgākās zināšanas veiksmīgai sava biznesa plānošanai un uzsākšanai. Paralēli zināšanām, Tev būs iespēja tikt arī pie finansiāla atbalsta dažādiem pakalpojumiem un iekārtu iegādei.

Valmieras biznesa inkubatorā Tev būs iespēja arī piedalīties dažādos kopienas pasākumos, kuros satiksi pieredzējušus profesionāļus, kā arī sev līdzīgi domājošos, kuri iespējams kļūs par Taviem nākotnes partneriem vai vienkārši labiem draugiem un paziņām.

Piesakies konsultācijai un uzzini vairāk par inkubatora piedāvātajām iespējām un uzņemšanas nosacījumiem.

KONTAKTINFORMĀCIJA 

Valmieras Biznesa Inkubatora adrese: Purva iela 12A, Valmiera
Darba laiks: Darba dienās no 8.30 – 17.00
Telefons saziņai: 62401098
E-pasts: [email protected]

Seko mūsu aktivitātēm facebook.