2023. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt
Flower

Mājražotāji/amatnieki (Coop Local)

Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības projekta ietvaros “COOP Local”, kas tiek īstenots sadarbībā starp Setu zemes apvienību, Repinas inkubācijas centru, Veru pašvaldību, Apes novada un Smiltenes novada pašvaldību, ir izveidota interaktīva karte ar informāciju par iesaistīto reģionu piena un gaļas produktu ražotājiem, ogu, augļu, dārzeņu un stādu audzētājiem un amatniekiem, kas darina rokdarbus un amatniecības izstrādājumus. Karte ir izveidota kā katalogs ar informāciju par projekta “COOP Local” dalībniekiem, lai pircējiem ir ērtāk par tiem uzzināt un tos atrast.

Smiltenes novada pašvaldība ar mērķi popularizēt Smiltenes novada mājražotāju un amatnieku produkciju izveidojusi aktuālo mājražotāju un amatnieku datubāzi, kurā iespējams atrast sev interesējošos amata meistarus un viņu kontaktinformāciju.

Smiltenes novada MĀJRAŽOTĀJU UN AMATNIEKU DATUBĀZE

Datubāzes informācija aktualizēta 29.06.2023

Aicinām visus mājražotājus un amatniekus, kuri vēlas iekļaut informāciju par saviem pakalpojumiem vai papildināt informāciju par esošo pakalpojumu klāstu informatīvajā datubāzē, iesūtīt informāciju Smiltenes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļai, rakstot e-pastu: [email protected].