2023. gada 31. maijs
A- A A+
Viegli lasīt
Flower

Zīmols “Smiltenes novadā sanāk!”

Smiltenes novadā dzīvo darītāji – uzņēmīgi, enerģiski un aizrautīgi ļaudis. Mēs negaidām, kad kāds pateiks priekšā, ko un kā darīt, bet gan ņemam grožus savās rokās un veidojam veiksmīgāku, interesantāku un skaistāku vidi sev, saviem mīļajiem un mūsu viesiem. Sanāk ikkatram no mums, lai cik lielu vai mazu, šķietami nesvarīgu vai nozīmīgu darbu mēs veiktu. Un pat ja reizēm, kas nenotiek, kā plānots, tad darām, līdz sanāk. Atelpu un uzlādi, tā aktīvi darbojoties, sniedz dabas tuvums ik solī, kā arī latviskā un harmoniskā vide mums apkārt.

Smiltenes novadā sanāk!

Zīmola kolorītu veidu sauklis “Smiltenes novadā sanāk!” un stilizēta rudzupuķe, kur katra ziedlapiņa simbolizē novada galvenās vērtības – ģimene, izglītība, uzņēmējdarbība, kultūra, sports, daba un tūrisms.

Ikviens ir aicināts izmantot Smiltenes novada zīmola vizuālo identitāti, kā apliecinājumu piederībai, vienotībai un lepnumam par savu novadu!

ZĪMOLGRĀMATA

LOGOTIPS “SMILTENES NOVADĀ SANĀK!”

Pilnkrāsu versija (lejupielāde ŠEIT)

Monohromā versija (lejupielāde ŠEIT)

Reversā versija (lejupielāde ŠEIT)

Melnbaltā versija Reversā versija (lejupielāde ŠEIT)

Zīmola “Smiltenes novadā sanāk” grafiskie elementi pieejami, par to izmantošanu konsultē un lietojums jāsaskaņo, sazinoties ar Smiltenes novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļu – [email protected].