2024. gada 4. maijs

Noslēdzies apmācību cikls sievietēm

Biedrība “Smiltenei un Latvijai” realizējusi apmācību cikla “Sieviete – vesela un laimīga!” nodarbības. Dalībniecēm mācības par sievietes reproduktīvo veselību un  iegurņa pamatnes muskulatūras nozīmi veselībā  bija pieejamas bez maksas. Apmācību ciklu noklausījās gan jaunās māmiņas, gan sievietes vecumā no 30 līdz 70 gadiem.

Nodarbību laikā pasniedzēja Zane Vorma sniedza teorētiskās un praktiskās zināšanas. Gūtās zināšanas sievietes varēs izmantot, lai ikdienā nostiprinātu savu veselību un uzlabotu dzīves kvalitāti.

Pasākumu organizēja biedrība “Smiltenei un Latvijai” sadarbībā ar biedrību “Abulas lauku partnerība” un Lauku atbalsta dienestu. Finansē Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai, līdzfinansē Smiltenes novada pašvaldība. Projektam Nr. 24-09-AL10-A019.2205-000004 “Sieviete – vesela un laimīga!” piešķirtais finansējums 899,10 eiro. Smiltenes novada pašvaldība līdzfinansē 99,90 eiro.

Vinete Brunovska

biedrības  “Smiltenei un Latvijai”  valdes locekle