2021. gada 17. sept.
A- A A+
Viegli lasīt
Flower

Epidemioloģiskā situācija novadā

Aktuālā informācija par Covid-19 infekcijas izplatību Latvijā un Smiltenes novadā: 

Slimību profilakses un kontroles centra karte 

 

No  2021. gada 7.aprīļa ārkārtas stāvoklis valstī ir atcelts! Ministru kabinets ir precizējis Covid-19 saslimstības ierobežošanai nepieciešamos noteikumus, kādi ir spēkā pēc ārkārtējās situācijas beigām un kurus kopīgi ievērojot ir iespējams piesardzīgi paplašināt izglītības procesu un mazumtirdzniecību klātienē, kā arī privātu pulcēšanos. Ja saslimstība strauji pieaugs, Ministru kabinets var pastiprināt drošības pasākumus un ieviest jaunus ierobežojumus. 

Ar drošības pasākumiem var iepazīties ŠEIT

Mūsu katra pienākums un atbildība ir ievērot visus valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus.  Esam atbildīgi pret sevi, pret saviem līdzcilvēkiem – bērniem, vecākiem, vecvecākiem, lai tuvākajā laikā mēs visi kopā varētu mazināt vīrusa izplatības intensitāti. 


 

Covid-19 analīžu nodošana un vakcinēšana Smiltenē: 

  • SIA “NMS Laboratorija” Covid-19 analīžu pieņemšanas punkts Smiltenē, Dakteru ielā 14 – informācija ŠEIT
  • Covid-19 vakcinācijas kabinets Smiltenes poliklīnikā – informācija ŠEIT.

Par Covid-19 vakcīnu:


Pašvaldības atbalsts ārkārtējās situācijas laikā: 

Nonākot dažādās ar Covid-19 izplatību saistītās krīzes situācijās, lai atrastu vislabāko risinājumu, kā sniegt atbalstu, aicinām zvanīt uz tālruni 26362282 vai rakstīt uz e-pastu: [email protected] 


Atbalstam vietējos: 


Valsts atbalsts iedzīvotājiem:
Valsts atbalsts uzņēmējiem: 

Jaunākās aktualitātes par Covid-19:
EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider