2024. gada 19. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

8. maijā Raunā notiks seminārs “Aktualitātes par atbalsta iespējām lauku uzņēmējiem”

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra” Cēsu konsultāciju birojs sadarbībā ar Smiltenes novada pašvaldību organizē semināru lauku uzņēmējiem par aktualitātēm lauksaimniekiem – tiešmaksājumiem, atbalsta un projektu iespējām un citām aktualitātēm. 

Norises vieta: Vidzemes iela 2, Rauna, Smiltenes novads.
Laiks: 2024.gada 8. maijā  no plkst. 10.00-13.00

Programma izdrukai ŠEIT

Laiks Saturs Lektors
10.00-11.00 Tiešmaksājumu aktualitātes 2024. gadā Inga Šarfa Strazda (ZVRLP Tiešo maksājumu daļas vadītāja)
11.00.-11.30 Atbalsts ieguldījumiem saimniecībās – projektu iespējas Ginta Ulmane (LAD Ziemeļvidzemes reģionālās pārvaldes Lauksaimniecības un lauku attīstības daļas vadītāja)
11.30.-12.00 Finansu atbalsta iespējas lauksaimniekiem ALTUM Anda Zvejniece (Vidzemes reģiona vecākā klientu darījumu vadītāja)
12.00.-13.00 Cēsu KB aktualitātes, zināšanu pārneses pasākumi, konsultāciju projekts, atbalsts platību maksājumu pieteikumiem. Cēsu rajona lauku partnerības aktualitātes. Valters Dambe (agronoms, LLKC augkopības konsultants)
Daiga Rubene (Cēsu rajona lauku partnerības administratīvā vadītāja)

Pasākums saskaņā ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas un SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” noslēgto līgumu nr. 2023/131 no 2023. gada 29. decembra Aktivitāte “Informatīvi izglītojošu semināru organizēšana visā Latvijā”.

Informējam, ka pasākuma laikā iespējama fotografēšana, filmēšana, audio un video ierakstu veikšana. 

Sagatavoja: Modris Apsītis

Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājas vietnieks uzņēmējdarbības jautājumos