2024. gada 19. maijs
Viegli lasīt

Aicina darbā mūzikas skolotāju

Raunas pamatskola aicina pieteikties darbā 2023./2024.mācību gadā Raunas pamatskolas programmas realizācijas vietā Launkalnē MŪZIKAS SKOLOTĀJU (vispārējās pamatizglītības skolotāju – profesijas kods 2341 01; 0,167 likme) uz nenoteiktu laiku.

Piedāvājam:

  • iespēju strādāt dinamiskā, draudzīgā un uz attīstību vērstā kolektīvā;
  • radošu un atbildīgu darbu ar iespēju pilnveidot savu profesionālo pieredzi;
  • atalgojumu 204,41 EUR pirms nodokļu nomaksas par 0,167 likmi;
  • profesionālo prasmju pilnveidošanās iespējas;
  • iespēju realizēt savas idejas;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.

Amata pienākumi:

  • īstenot izglītības programmu mūzikas mācību priekšmetā atbilstoši Valsts izglītības standartam;
  • sadarbībā ar mācību priekšmetu skolotājiem, klases audzinātāju, un vadību analizēt katra izglītojamā mācīšanās, psiholoģiskās, adaptācijas un cita rakstura problēmas un noteikt izmantojamās metodes to risināšanai;
  • veikt individuālo darbu ar izglītojamajiem, lai izskaidrotu nesaprotamo mācību saturu, radītu viņos motivāciju mācīties un attīstītu sadarbības un komunikācijas prasmes.

Prasības pretendentiem:

  • izglītība atbilstoši Ministru kabineta 2018.gada 11.septembra noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  • spēja plānot, vadīt un analizēt savu darbu, sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju;
  • prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām;
  • komunikācijas un sadarbības prasmes.

Iesniedzamie dokumenti:

  • CV;
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas;
  • valsts valodas prasmes apliecības kopija (ja nepieciešams);

Darba vietas adrese: Līvu iela 5, Launkalne, Launkalnes pagasts, Smiltenes novads.

Ja arī Tu vēlies būt daļa no mūsu atsaucīgās un uz izaugsmi vērstās komandas līdz 2023.gada 30.novembrim (ieskaitot) iesniedz nepieciešamos dokumentus:

  • sūtot  uz e-pastu: [email protected] ar norādi „Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs” vai
  • direktora vietniecei Līvu iela 5, Launkalne, Launkalnes pagasts vai
  • sūti ierakstītā vēstulē – Raunas pamatskolas programmas realizācijas vieta Launkalnē, Līvu iela 5, Launkalne, Launkalnes pagasts, Smiltenes novads, LV-4718.

Tālrunis informācijai: Direktora vietniece Inga Cera, 26496915.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu (Eiropas Parlamenta un Padomes regula (ES) 2016/679) Raunas pamatskola  informē, ka:

  • Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Smiltenes novada pašvaldība, reģ. Nr. 90009067337, kontaktinformācija: Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.