2022. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina Smiltenes novada amatniekus un mājražotājus piedalīties Hanzas dienu pasākumā Tartu

Smiltenes novada amatniekiem un mājražotājiem ir iespēja pieteikties dalībai Hanzas dienu gadatirgū, kas norisināsies no 8. līdz 9. jūlijam Tartu, Igaunijā.

Dalība gadatirgū notiek Igaunijas – Latvijas pārrobežu projekta Nr. Est-Lat14  “COOP Local” (“Pārrobežu sadarbības veicināšana vietējiem pārtikas produktu ražotājiem un amatniekiem pierobežā”) ietvaros. Pasākumā var piedalīties amatnieki un mājražotāji tikai ar viduslaiku stilam atbilstošu produkciju un vizuālo noformējumu. Vietu skaits ierobežots.

Pieteikšanās un plašāka informācija par dalību rakstot e-pastu projekta aktivitāšu vadītājam Modrim Apsītim – [email protected] vai zvanot +371 29395200 līdz 22. jūnijam.

Projektu „COOP Local” līdzfinansē Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programma.  Smiltenes novada pašvaldības kopējais projekta budžets ir 61 104,00 EUR, t.sk. programmas finansējums ir 85% jeb 51 938,40 EUR un pašvaldības līdzfinansējums ir 15% jeb 9165,60 EUR.

Informāciju sagatavoja
Zelma Mičule
Smiltenes novada domes
Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja.