2023. gada 22. sept.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicina ziedot Ukrainas karavīru rehabilitācijai

Nacionālais medicīnas centrs Ukrainā lūdz palīdzību rehabilitācijai karā cietušajiem.

Lai centrs varētu turpināt sniegs palīdzību karavīriem atgūt veselību, nepieciešams mūsu visu atbalsts. Centram pašam šobrīd nav iespēju un finansējuma iegādāties medikamentus, medicīnas ierīces un specifisku rehabilitācijas aprīkojumu, piemēram, nepieciešama daudzfunkcionāla iekārta kombinētai fizioterapijai, simulatoru komplekts muskuļiem, robota ierīce rokām. Kopējā nepieciešamā summa – 100 000 eiro. Alūksnes un Apes novada fonds lūdz ziedot karā cietušajiem ukraiņiem!

Ziedot var:

Nodibinājums “Alūksnes un Apes novada fonds”
Reģ. Nr. 40008090271
Banka: AS SEB Banka
Kods: UNLALV2X
Konts: LV96UNLA0050019750651

Mērķis: “Smiltenes novada uzņēmēju un iedzīvotāju atbalsts karavīru rehabilitācijai Ukrainā”

 

Alūksnes un Apes novada fonds