2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām ievērot gājēju pārejas atrašanās vietas Baznīcas laukumā, Smiltenē

Kā informēts iepriekš, decembrī Smiltenes pilsētas Daugavas ielas un Baznīcas laukuma posma pārbūvē plānots tehnoloģiskais pārtraukums. Līdz šim ir pabeigti galvenie darbi pie apakšzemes komunikāciju izbūves un ielas pamata konstruktīvo kārtu izbūves, kā arī uzlabota gājēju drošība.

No š.g. vasaras līdz decembrim būvdarbu veikšanas zonā tika pārvietotas gājēju pārejas, bet vēlamies vērst uzmanību, ka šobrīd gājēju pārejas no veikala “Top!” līdz Baznīcas laukumam ir pārvietotas vietās, kur tās bija pirms būvdarbu uzsākšanas, līdz ar to, AICINĀM IEVĒROT UZSTĀDĪTĀS CEĻAZĪMES, lai, īpaši diennakts tumšajā laikā, pasargātu sevi un citus!

Inga Kovala,
Smiltenes novada domes
Sabiedrisko attiecību speciāliste