2024. gada 20. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām novada iedzīvotājus izmantot iespēju nūjot instruktora vadībā!

 

Smiltenes novada pašvaldība, veselības veicināšanas projekta ietvaros, piedāvā nūjošanas nodarbības.

Nodarbību mērķis ir stiprināt iedzīvotāju veselību un fizisko izturību, veicināt aktīvu dzīves veidu un prieku kustēties, iepazīstinot ar nūjošanu, iemācīt nūjošanas pamatprincipus.

Nūjošana ir draudzīga: nūjošana ir droša, tajā nav vecuma ierobežojumu un nūjot ir iespējams visos gadalaikos. Nūjošana uzlabo sirds un asinsvadu sistēmas darbību, paaugstina izturību un ir lieliska nodarbe psiholoģiskai atslodzei. Slodze nūjošanā ir vienmērīga, paredzama un viegli kontrolējama.

Lai apgūtu pareizu nūjošanas tehniku un izvēlētos atbilstoša garuma nūjas, ir vēlams sākt nūjot instruktora vadībā. Nūjošanas instruktore izvērtēs fizisko sagatavotību un prasmes. Nūjošanas inventārs tiks nodrošināts. Nodarbības būs bez maksas.

Nodarbības notiks otrdienās, 16., 23., 30. maijā; 6.,13.,20.,27.jūnijā, plkst. plkst. 19.00. Pulcēšanās pie ” Pilskalna sarga “, Drandu ielas galā, Smiltenē.  Ieteicama iepriekšēja pieteikšanās , zvanot Vinetai uz tel.nr. 26525276.

Pasākums notiks projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/052 ietvaros.

 

Anita Šteinberga
Sociālā dienesta
sociālā darbiniece