2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Aicinām Smiltenes novada mājražotājus un amatniekus pieteikties dalībai projekta “No hobija uz biznesu” rīkotā aktivitātē Robežtirgū, Valkā

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Smiltenes novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

Smiltenes novada mājražotāji un amatnieki tiek aicināti piedalīties ES projekta “No Hobija uz biznesu”, Nr. LVIII-055 līdzfinansētā pasākumā – Robežtirgū, kas notiks 6.-7.maijā, Valkā.

Projekta vadošais partneris un šī pasākuma organizators ir Valkas novada pašvaldība. Projekta partneri un Robežtirgū aicināti piedalīties ir Balvu, Ludzas, Smiltenes un Valmieras novadu amatnieki, mājražotāji un mazie ražotāji.

Projekta partneru tirgus dalībniekiem vieta tirdzniecībai būs Valkas – Valgas centra laukumā. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Vietu skaits ierobežots. Obligāta iepriekšēja reģistrēšanās līdz 17.aprīlim rakstot uz [email protected] vai zvanot pa mob.tel. +37128690844.

Sīkāka informācija, sazinoties ar Smiltenes novada pašvaldības projektu vadītāju Daigu Bojāri: mob.tel. +37128690844 vai e-pasts: [email protected].

Aktivitātes tiek īstenotas Pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam projekta “No Hobija uz Biznesu”, (akronīms “Hobijs – Bizness”), Nr. LVIII-055 ietvaros.

 

Daiga Bojāre

Attīstības un plānošanas nodaļas

projektu vadītāja