2022. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Bibliotēkā viesosies rakstniece Evija Gulbe

Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā 20.oktobrī plkst. 11.30 viesosies rakstniece, bērnu iemīļoto grāmatiņu par pelēniem Koko un Riko autore Evija Gulbe.
Pasākumā būs iespēja dzirdēt autores stāstījumu par grāmatu sēriju “Koko un Riko”, piedalīties aktivitātēs – skolas somas svēršanā un izsvēršanā, uzspēlēt rotaļu “Koko un Riko paslēpes” un piedalīties radošā aktivitātē.
Bērniem Evija Gulbe pazīstama no 2011. gada, kad izdoti viņas pirmie piedzīvojumu stāsti “Koko un Riko”. Ņiprajiem žurku puikām augot un draiskojoties, tapušas vēl trīs grāmatas “Koko un Riko jaunie piedzīvojumi”, “Koko un Riko uzvedas kā eņģelīši” un “Koko un Riko skolas zvaigznes”.
Evijas Gulbes grāmatu pūrā atrodama arī grāmata “Bizbizmāsiņa”, piecpadsmit nebēdnīgi stāsti par mazo pigoriņu – mazbērnu viesošanos pie omītes grāmatā “Lillallā un viņas pigoriņi”, Zaķēns, kuram nebija vārdu”. Prozas grāmatām pievienojas arī dzejoļu grāmatiņas “Dzejolēni”, “Ece-bece-Ābece” un dzejoļu krājums “Lidoja sēkliņa”.
Vietu skaits pasākumā ierobežots, iepriekš lūdzam pieteikties pa tālruni 20047831 vai e-pastā [email protected]
Pasākuma laikā tiks fotografēts bibliotēkas publicitātes nodrošināšanai.
Ieeja bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Sanita Lārmane,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre