2024. gada 19. maijs
A- A A+
Viegli lasīt

Bibliotēkās no 2.jūnija tiek atsākta pakalpojumu sniegšana klātienē

Smiltenes novada bibliotēkas 2.jūnijā atsāk pakalpojumu sniegšanu klātienē. Turpinoties ārkārtējai situācijai valstī, pagaidām pieejami pamatpakalpojumi: informācijas resursu pieņemšana/izsniegšana, uzziņas, 15 minūšu piekļuve datoriem ar interneta pieslēgumu, uzturēšanās lasītavās ar sejas aizsegu līdz 30 minūtēm. Darbinieku un apmeklētāju drošībai ir izstrādāti bibliotēkas darbības noteikumi. Tie var mainīties atkarībā no valstī noteiktiem drošības pasākumiem. Atsevišķām bibliotēkām ir mainīts darba laiks. Ar noteikumiem un bibliotēku darba laiku var iepazīties šeit. Aicinām sekot līdzi jaunumiem un izmaiņām bibliotēku darbībā tīmekļvietnē www.smiltenesnovads.lv sadaļā “Bibliotēkas”, kā arī Facebook.com bibliotēkas profilā.

Pakalpojumu nodrošināšana notiek, ievērojot Ministru kabineta noteikto ārkārtējo situāciju valstī (līdz 9.jūnijam) un atbilstoši Kultūras ministrijas apstiprinātā sanitārā protokola bibliotēku darbībai prasībām.

Pateicamies par sapratni un iecietību laikā, kamēr bibliotēkas nebija iespējams apmeklēt klātienē!

Smiltenes novadā bibliotēkas ir atvērtas!
#TiekamiesTagad

 

 

Informāciju sagatavoja:
Inta Mežule,
Smiltenes novada bibliotēkas vadītāja