2024. gada 22. apr.
A- A A+
Viegli lasīt

Biedrība “Cēsu rajona lauku partnerība” aicina iedzīvotājus izteikt viedokli par iespējamajiem partnerības teritorijas attīstības virzieniem

Strādājot pie partnerības jaunās attīstības stratēģijas 2023.-2027. gadam, biedrība “Cēsu rajona lauku partnerība” aicina iedzīvotājus izteikt viedokli par iespējamajiem partnerības teritorijas attīstības virzieniem, ņemot vērā vietējos izaicinājumus, lai mēs kopīgi virzītos uz labāku dzīves vidi sev un nākamajām paaudzēm.

Cēsu rajona lauku partnerība ir biedrība, kas apvieno 21 pagastu un 2 pilsētas Cēsu un Smiltenes novados. Pārstāvot iedzīvotāju intereses, biedrība vietējā līmenī caur LEADER pieeju, dod iespēju iedzīvotājiem pašiem noteikt savas teritorijas attīstības vajadzības, izvirzot uz vietējām vajadzībām balstītus mērķus un tiem atbilstošus rīcības plānus un iesniegt projektus finansējuma atbalstam LEADER programmā.

 

Saite uz aptauju: https://forms.gle/mNiG6DYWLxrVUYTW7

Aptaujas ilgums 5 – 7 minūtes

 

Daiga Rubene

biedrības “Cēsu rajona lauku partnerība”

administratīvā vadītāja

 +371 29128813

[email protected]