2021. gada 21. okt.
A- A A+
Viegli lasīt

Biedrība “Smiltenei un Latvijai” rīko SEMINĀRU CIKLU

Biedrība ” Smiltenei un Latvijai” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Smiltenes novada domes finansiālu atbalstu 2021. gada 17. un 18. septembrī Smiltenes pagasta “SLĪPOS” rīko semināru ciklu. 

17. septembrī cikla “Skaistumam un labsajūtai” ietvaros kopā ar Ingu Graumani saruna par skaņu terapiju un gongu meditāciju. Savukārt 18. septembrī “Pasaku terapija – pasaka kā sevis izzināšanas veids” kopā ar Veru Adiņu un dienas otrā pusē “Veselā miesā vesels gars” – elpošanas sistēmas attīstīšana un nostiprināšana kopā ar Edīti Štrauhu.

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni +371 26565121 (Vinete Brunovska).
Vietu skaits ierobežots!

EPIDEMIOLOĢISKĀ SITUĀCIJA NOVADĀ

KalendārsSlider