2022. gada 8. dec.
A- A A+
Viegli lasīt

Būs iespēja lasīt kopā ar suni

Skolēnu rudens brīvlaikā, 24. oktobrī plkst.11.00, Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā (Gaujas ielā 1, Sporta halles 2.stāvā) būs iespēja satikt skaisto ukraiņu ņūfaundlendiešu šķirnes suni Тацу – Lazurnaya Tatsu Bolshoj malysh jeb kā viņu sauc saimniece – Caciņu.
Palsmaniete Sandra Siliņa, kas ir Caciņai gan mamma, gan skolotāja, pasākuma gaitā pastāstīs par saviem suņiem, par Caciņu, kura vēl ir maza un nedaudz bailīga, bet ļoti mīļa. Būs iespēja palasīt kopā ar suni Caciņu.
Pasākums paredzēts sākumskolas vecuma bērniem. Vietu skaits ierobežots, lūgums pieteikties līdz 21. oktobrim pa tālruni 20047831 vai e-pastā [email protected] Dalība bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Zane Indriksone,
Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre